Rita Ora w męskim stroju!

 • Rita Ora pojawiła się wczoraj (poniedziałek, 18 lutego) na pokazie mody Burberry.

 • Na wczorajszym pokazie mody Burberry, kolekcja jesień 2013, Rita Ora ubrana była oczywiście w strój marki Burberry. Ciekawe było jednak to, że piosenkarka - delikatnie mówiąc - zrezygnowała z podkreślania kobiecości!

 • Rita miała na sobie granatowy garnitur ze zwężanymi spodniami, spod marynarki widać było jej biały t-shirt marki Queen Delevingnee.

 • Na nogach miała białe buty Burberry (675 dolarów!) na wysokim obcasie, odsłaniające palce.

 • Nadgarstki Ory zdobiły złoto-kolorowe bransoletki – obok butów na obcasie i czerwonych paznokci bodaj jedyny element podkreślający kobiecość piosenkarki, która zrezygnowała tym razem z jaskrawej szminki.

 • Jak podoba Wam się Rita w takim wydaniu?...

 • Najpopularniejsze wideo

  Podoba Wam się w takim wydaniu?

  Rita Ora pojawiła się wczoraj (poniedziałek, 18 lutego) na pokazie mody Burberry, kolekcji Jesień 2013. Piosenkarka ubrana była oczywiście w strój marki Burberry. Co ciekawe – w bardzo męskiej stylizacji!

  Rita postawiła na elegancję i zrezygnowała z podkreślania kobiecości. Miała na sobie granatowy garnitur ze zwężanymi spodniami, spod marynarki widać było jej biały t-shirt marki Queen Delevingnee. Na nogach miała białe buty Burberry (675 dolarów!) na wysokim obcasie, odsłaniające fragment palców.

  Na nosie Rity zobaczyć było można od czasu do czasu retro okulary przeciwsłoneczne z ciemno-zielonymi szkiełkami. Nadgarstki Ory zdobiły złoto-kolorowe bransoletki – obok butów na obcasie, masywnego naszyjnika i czerwonych paznokci bodaj jedyny element podkreślający kobiecość piosenkarki, która zrezygnowała tym razem z jaskrawej szminki.

  *Jak podoba Wam się Rita Ora w męskim wydaniu? *

  Wtorek, 19. Lutego 2013