Oscary 2013

Tegoroczni laureaci, najciekawsze momenty gali i najgorętsze kreacje na czerwonym dywanie - wszystko w jednym miejscu!

Zakończyła się niesamowita oscarowa noc, a wraz z nią 85. ceremonia wręczenia Nagród Akademii Filmowej! Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze momenty gali…

Jennifer Lawrence zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie “Poradnik pozytywnego myślenia”, pokonując Naomi Watts i Jessikę Chastain. Christopher Waltz otrzymał ponownie, po “Bękartach wojny”, Oscara za swoją rolę w filmie “Django”. Daniel Day-Lewis nie mógł powstrzymać łez, odbierając swoją statuetkę za główną rolę w filmie “Lincoln”. Natomiast dawna gospodyni oscarowej gali – Anna Hathaway – mogła wreszcie sama odebrać nagrodę i zabrać ją do domu.

Prowadzący uroczystość Seth Mac Farlane stanął na wysokości zadania i podczas gali nie szczędził wokół złośliwości, które oczywiście trzeba zawsze brać z przymrużeniem oka. Adele nie omieszkała nie zaśpiewać swojej nagrodzonej Oscarem piosenki pt. “Skyfall”. Poza tym na scenie wiele się jeszcze wydarzyło. O co chodzi z Michelle Obamą, Star Trekiem i obszerną suknią, która była przyczyną upadku, dowiecie się tutaj:

>>Poznajcie najbardziej interesujące momenty gali i zwycięzców tego wieczoru!

Oczywiście, zainteresowaniem na całym świecie cieszy się nie tylko ceremonia rozdania nagród, lecz także prezentacja gwiazd na czerwonym dywanie przed Dolby Theatre. Również w 2013 roku w Hollywood nie mogło być inaczej. Zamiast Brada Pitta i Angeliny Jolie tym razem na czerwonym dywanie błyszczeli jego była żona – Jennifer Aniston i Justin Theroux. Nie zabrakło również innych sławnych par. Zobaczcie zdjęcia:

>>Zobaczcie kreacje gwiazd na czerwonym dywanie!

Jeśli już ktoś zjawia się na czerwonym dywanie, to pragnie się oczywiście pokazać ze swojej najlepszej strony! Decydująca w tej kwestii jest wybrana kreacja, zwłaszcza suknia w przypadku kobiet, bo mężczyźni – w przeciwieństwie do swoich partnerek – nie mają zbyt wielkiego pola do popisu ze względu na sztywny dress code. Kilka pań zaprezentowało się więc w zapierających dech w piersi sukniach, jak na przykład Jennifer Lawrence czy Amy Adams, inne zaś nie trafiły ze swoją kreacją, jak choćby Halle Berry czy Kelly Osbourne. Zresztą, oceńcie sami:

>>Tak czy nie: Która z gwiazd miała udaną kreację a która zdecydowanie nie?

Poniedziałek, 25. Lutego 2013