To Nicole Scherzinger miała śpiewać „We Found Love”

  Odrzuciła propozycję Calvina Harrisa. Teraz nie może sobie wybaczyć...

  Zeszłoroczny kawałek Calvina Harrisa i Rihanny “We Found Love” okazał się wielkim przebojem. Teraz powoli na jaw wychodzą kulisy nagrywania tego utworu.

  >>> Chris Brown całował się z Nicole Scherzinger! Sprawdźcie szczegóły!

  Okazuje się, że Rihanna wcale nie była pierwszą piosenkarką, do której z propozycją współpracy zwrócił się producent i DJ Calvin Harris. Kilka dni temu do mediów przedostała się wiadomość, że wcześniej zgłosił się do Leony Lewis. Teraz okazuje się, że gdy Leona mu odmówiła, poszedł do Nicole Scherzinger. Wokalistka i dziewczyna Lewisa Hamiltona z Formuły 1 również odrzuciła jego ofertę!

  >>> Z czyją byłą dziewczyną spotyka się Calvin Harris? Sprawdźcie TUTAJ!

  Teraz decyzja obu piosenkarek wydaje się absurdalna. Jednak Nicole miała swoje powody. „Odrzuciłam propozycję nagrania wokali na ‘We Found Love’”_ – opowiada Nicole. „Miałam inne plany zawodowe w tym czasie. Wysłali mi kilka dance’owych kawałków, a ja odpowiedziałam, że ostatnio nagrywałam za dużo tego typu muzyki i że tym razem sobie daruję. To moja wina. Przegapiłam taką okazję”.

  >>> Calvin Harris o wspólpracy z Riri… Przeczytajcie…

  To nie pierwszy raz, kiedy Scherzinger odmówiła nagrania utworu, który potem okazał się wielkim hitem. Wcześniej odrzuciła propozycję nagrania kawałka „Crazy”, który ostatecznie zrealizował z powodzeniem duet Gnarls Barkley. Jeszcze za czasów Pussycat Dolls razem z pozostałymi dziewczynami z zespołu odrzuciła kawałek „Just Dance” który okazał się przepustką do sławy dla Lady GaGi.

  Niedziela, 24. Lutego 2013