Kanye West dissuje Jay’a-Z!

  Jest zazdrosny o Justina Timberlake’a?

  Kanye West przerwał swój ostatni koncert w Londynie na 10 minut, żeby wygłosić fanom swoje przemyślenia na temat przemysłu muzycznego. O dziwo dostało się Jay-Z i Justinowi Timberlake’owi.

  >>> Kto jest wzorem dla Kanyego? Odpowiedź TUTAJ!

  „Kocham Jay-Z, ale olewam „Suit & Tie”. Nienawidzę ludzi, którzy na wszystkim chcą zrobić tylko interes. Dzwonią do mnie i pytają, ile mogę sprzedać ich produktu. Przypomnijcie mi, kiedy to się stało? Kiedy robienie muzyki stało się jedynie bogaceniem się? – zdecydowanie wyznał Kayne West.

  >>> Czy Kanye chce być przy porodzie? Sprawdźcie!

  „Suit & Tie” to najnowszy singiel Justina Timberlake’a z gościnnym udziałem Jay-Z. Utwór promuje nowy album byłego wokalisty ‘N Sync, który będzie zatytułowany „The 20/20 Experience”.

  >>> Justin Timberlake nazwał Britney dziwką! Szczegóły TUTAJ!

  „Czy mogę sprzedawać twój napój? W zamian za to państwa korporacja zrobi mi lepszy koncert. Proszę. Czy możecie mnie wesprzeć? Jestem teraz dobrym czarnuchem. Skoro ludzie wierzą mi, to uwierzą, że państwa gówniany produkt jest fajny, jak będę go reklamować. Zrobię to za jedyne 3 miliony dolarów, bo potrzebuję nowego basenu” – ironizował West.

  >>> Rita Ora dostała radę od Jaya-Z. Jaką?

  Kanyemu Westowi musiał dopiec jakiś kontrakt reklamowy, albo dotknęło go to, że ktoś zarobił na reklamie więcej niż on. A może jest po prostu zazdrosny i nie chce, żeby Jay-Z nagrywał z innymi muzykami?

  >>> Sprawdźcie kawałek Jaya-Z i Justina TUTAJ!

  Poniedziałek, 25. Lutego 2013