Harry Styles leci na Jennifer Lawrence!

  Ma u niej jakieś szanse?

  Według Daily Star Harry Styles z One Direction zakochał się w Jennifer Lawrence! Teraz błaga wspólnych znajomych, żeby pomogli mu się z nią poznać!

  >>> Biedny Harry Styles… Dlaczego? Odpowiedź TUTAJ!

  Harry Styles niedawno rozstał się z Taylor Swift i najwyraźniej zaczął się na poważnie rozglądać za nową dziewczyną. Jego wybór padł na Jennifer Lawrence, aktorkę, która zdobyła Oskara za rolę w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia”.

  >>> Harry Styles z 1D zasnął w kojcu dla psa! Szczegóły tutaj!

  Jennifer potknęła się na schodach i przewróciła, kiedy wchodziła na scenę, żeby odebrać Oskara. Harry podobno lubi takie niezdarne dziewczyny. Kiedy zobaczył ten wypadek, od razu zwariował na punkcie aktorki. Podobno Harry prosi wspólnych znajomych, żeby umożliwili mu spotkanie z Jennifer.

  >>> Harry Styles i One Direction najgorsi? W czym? Odpowiedź TUTAJ!

  Na rozdaniu BRIT Awards Harry miał flirtować z modelką Millie Brady. Do niczego jednak nie doszło między nimi, bo za dużo osób było wokół, ale oboje mieli umówić się za tydzień lub dwa. Ciekawe czy Harry zadzwoni do niej teraz, czy raczej będzie starał się o względy aktorki? Myślicie, że uda się Harry’emu Stylesowi poderwać Jennifer Lawrence?

  Sobota, 02. Marca 2013