Taylor Swift w stałym związku?

  Chyba że z kotem…

  Niektórzy zarzucają Taylor Swift, że skacze z kwiatka na kwiatek i zmienia chłopaków jak rękawiczki. Tymczasem ona sama twierdzi, że jest cały czas w stałym związku – ze swoim kotem!

  >>> Max George chce Taylor Swift! O co chodzi? KLIK!

  Taylor uwielbia swoją kotkę rasy szkocki zwisłouchy – Meredith. Twierdzi, że wieczory woli niekiedy spędzać w towarzystwie tej mruczki, niż w towarzystwie chłopaka.

  >>> Piękna suknia Taylor Swift! Zobaaczcie!

  „Meredith to słodka kotka. Wygląda trochę jak sowa. Jest taka wyluzowana. Nic nie jest w stanie wytrącić jej z równowagi. To, co przeżywamy razem, to najdłuższy związek w moim życiu” – śmieje się Swift.

  >>> Taylor Swift i jej ulubiony fason sukienki! Obejrzyjcie fotki!

  „Nie noszę jej ze sobą w torebeczce i nie zabieram do restauracji, ani nic w tym stylu. Nie jestem tego typu kociarą” – zapewnia Taylor. „Ale lubię oglądać filmiki z kotami w internecie i korzystam z aplikacji CatPaint, w której możesz dodawać koty do swoich fotek. Przerabiam w ten sposób wszystkie moje zdjęcia”.

  >>> Taylor Swift bez stanika! Zobaczcie koniecznie!

  Przypomnijmy, że Taylor Swift spotykała się niedawno z Harrym Stylesem. Ostatnio mówi się, że przespała się z Edem Sheeranem. Wcześniej randkowała m.in. z Johnem Mayerem (obecnym chłopakiem Katy Perry), Nickiem Jonasem, Taylorem Lautnerem i aktorem Jakem Gyllenhaalem.

  Niedziela, 03. Marca 2013