Liam Payne odejdzie z One Direction?

  Dziewczyna ważniejsza niż zespół?

  Podobno Liam Payne z One direction jest tak zakochany w swojej dziewczynie, modelce Danielle Peazer, że nie wyobraża sobie dłuższej rozłąki z nią. Jeśli występowanie w zespole zmuszałoby go do tego, to jest gotów zrezygnować z One Direction!

  >>> Liam Payne z One Direction się mści? Za co?

  One Direction ruszają teraz w czteromiesięczną trasę koncertową po USA. Podobno Liam Payne nie chce na tak długo rozstawać się z Danielle Peazer i chce ją zabrać ze sobą w trasę. Na to nie zgadzają się jednak menadżerowie. Dla Liama ma być jednak ważniejsza dziewczyna i gotowy jest dla niej poświęcić karierę.

  „Nie mogę znieść sytuacji, kiedy jestem daleko od Danielle. Jeśli miałbym wybrać między nią a zespołem, to wybiorą ją” – zapewnił Liam.

  >>> One Direction nie będą promować prezerwatyw! Dlaczego?

  Liam i Daniele rozstali się już w ubiegłym roku właśnie z powodu jego koncertowania. Potem się zeszli i Liam nie chce znów stracić Danielle. Od tego momentu podobno bardzo się zbliżyli emocjonalnie i piosenkarz nienawidzi rozłąk z modelką.

  >>> Nowy tatuaż Liama Payne’a, zobaczcie!

  One Direction mają podpisany trzyletni kontrakt z wytwórnią i trudno uwierzyć, żeby ktoś pozwolił na to, żeby rozpadł się tak popularny i kasowy zespół. Wcześniej spekulowano, że Zayn Malik ma odejść z 1D. Wierzycie, że któryś z nich zrezygnuje z występów w One Direction?

  Poniedziałek, 04. Marca 2013