Najgorsze urodziny Biebera

  Wyszedł z własnej imprezy!

  Justin Bieber zamierzał świętować swoje 19 urodziny w londyńskim klubie Cirque du Soir. Impreza okazała się jednak klapą, ale Bieber ze znajomymi opuścił klub i przeniósł się do hotelu. Kanadyjczyk napisał wtedy na swoim profilu na Twitterze: „Najgorsze urodziny”.

  >>> Bieber szaleje na quadach! Zobacz zdjęcia!

  W reakcji na to oświadczenie Klub poczuł się zmuszony do tłumaczeń. Jego menadżer oświadczył, że niektórzy goście Biebera byli niepełnoletni i dlatego nie zostali wpuszczeni. Ochrona miała jakoby nie chcieć wpuścić do klubu 14-letniego Jadena Smitha, syna Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith. Sam Bieber jest podobno stałym gościem klubu i zawsze jest mile widziany, ale towarzyszące mu osoby muszą być pełnoletnie, bo takie jest prawo.
  Bieber rozwiał jednak wątpliwości w sprawie urodzinowego zamieszania.

  >>> Bieber przeprasza fanów! Za co?

  „Zabawne, że ludzie wierzą, że zabrałem nieletnich do klubu. Wierzycie, że Will Smith puściłby swojego 14-letniego syna do klubu? Ja nie. Klub wymyśla teraz powody, dla których mieliśmy nie zostać w nim, żeby nie wypaść źle, bo jak to wygląda, że wchodzimy i wychodzi z niego? Ochrona popychała moich fanów i była bardzo agresywna. Dlatego zwinęliśmy się z tego frajerskiego klubu” – oświadczył Bieber.

  >>> Bieber w rękawiczkach i gumowej bluzce! Zobaczcie fotki!

  Kanadyjczyk po czasie zapewnił też, że wcale nie były to najgorsze urodziny. W klubie było tragicznie, ale potem już ok. Jak myślicie, Bieber ma chyba nieletnich znajomych, których mógł zabrać na urodziny? Czy raczej by tego nie zrobił?

  Poniedziałek, 04. Marca 2013