Ciuchy Rihanny już w sklepach!

 • 4 marca odbyło sie spotkanie prasowe w londyńskim sklepie River Island, dla którego Rihanna zaprojektowała swoją kolekcję ubrań.

 • Rihanna na spotkanie prasowe w londyńskim sklepie River Island spóźniła się godzinę! Fani i dziennikarze w końcu doczekali się gwiazdy...

 • Piosenkarka miała na sobie długą, czarną I obcisłą sukienkę z seksownym rozcięciem na nogę. Wyglądała zjawiskowo!

 • Co sądzicie o jej makijażu? Piękny kolor ust!

 • Piosenkarka powiedziała podczas spotkania, że projektując kolekcję podeszła do tego dość egoistycznie, ponieważ stworzyła ciuchy, które sama najchętniej by założyła!

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak wyglądała podczas spotkania prasowego w londyńskim River Island!

  4 marca odbyło sie spotkanie prasowe w londyńskim sklepie River Island, dla którego Rihanna zaprojektowała swoją kolekcję. Gwiazda na wydarzenie spóźniła się godzinę, ale jej fani w końcu doczekali się swojej idolki.

  >>> Nierozerwalny związek Chrisa i RiRi. Przeczytajcie szczegóły…

  Piosenkarka powiedziała podczas spotkania, że projektując kolekcję podeszła do tego dość egoistycznie, ponieważ stworzyła ciuchy, które sama najchętniej by założyła.
  Rihanna miała na sobie długą, czarną i obcisłą sukienkę z seksownym rozcięciem na nogę. Dopasowała do tej stylizacji śliczne buty na obcasie. Zaskoczyła też piękną fryzurą – jej włosy były bardzo długie!
  Ubrania zaprojektowane przez Riri od dzisiaj można znaleźć na sklepowych półkach!

  Wtorek, 05. Marca 2013