Taylor Swift zmienia facetów ze strachu

  „Nie chcę skończyć w wannie z kieliszkiem wina, użalając się nad sobą”…

  Taylor Swift trafiła na okładkę brytyjskiego numeru InStyle, a w wywiadzie dla magazynu wyznała, że boi się zaufać facetom, a pisanie piosenek jest dla niej formą terapii.

  >>> Max George chce Taylor Swift… O co chodzi? KLIK!

  „Zaczęłam pisać piosenki, bo nie miałam z kim pogadać. W szkole nie miałam żadnych przyjaciół i było mi bardzo ciężko. Pisanie stało się dla mnie terapią. Jeśli musisz zmagać się z samotnością, frustracją i odrzuceniem, to te emocje wypełniają twoją głowę. Kondensowałam je więc w piosenkę” – przyznała Taylor Swift.

  >>> Taylor Swift głodziła się! Sprawdźcie szczegóły!

  „Nie chcę skończyć w wannie z kieliszkiem wina, użalając się nad sobą, że jestem samotna, bo odrzuciłam wszystkich, uważając, że jestem za dobra dla każdego. Typowa hollywoodzka historia gwiazdy, która wybudowała wiele ścian wokół siebie, bo bała się zaufać drugiej osobie i skończyła samotnie” – wyznała piosenkarka.

  >>> Harry Styles nie tęskni za Taylor Swift… Dowiedzcie sie więcej…

  W innym wywiadzie Taylor Swift zdementowała, że miała tak wielu chłopaków, jak podają media. Od 2010 roku miała spotykać się tylko z dwoma: Conorem Kennedym i Harrym Stylesem z One Direction. Łączenie ją z przynajmniej jeszcze 5 facetami to plotki.

  >>> Piękna suknia Taylor Swift! Obejrzyjcie fotki!

  Myślicie, że faktycznie Taylor boi się zaufać drugiej osobie i dlatego tak często zmienia facetów?

  Czwartek, 07. Marca 2013