Nowy tatuaż Harry’ego Styles’a?

  Wielki motyl na klatce piersiowej. Prawdziwa dziara, czy fake?

  Wiedzieliśmy, że Harry Styles z One Direction ma świra na punkcie tatuaży, ale czy to już nie przesada?…

  Jeden z użytkowników Instagrama *o pseudonimie *"Boydirectioner":http://instagram.com/p/Wm_16CpOFk/ *zamieścił zdjęcie, które opatrzył opisem: „__Nowy tatuaż Harry’ego*. O ja pier… ale to seksi. Już współczuję wszystkim fankom Harrye’ego__”.

  Fotka przedstawia nagi tors młodego mężczyzny, na środku którego widnieje wizerunek wielkiego motyla, lub – jak twierdzą niektórzy – ćmy. Informację o nowej dziarce Harry’ego natychmiast podchwyciły duże portale newsowe…

  Jak się Wam wydaje, to prawdziwy tatuaż, rysunek/fotomontaż, a może to wcale nie tors Harry’ego jest na tym zdjęciu?
  My mamy pewne wątpliwości. Po pierwsze – podejrzane wydaje nam się, że na zdjęciu nie widać twarzy chłopaka – do tej pory Harry sam chętnie chwalił się swoimi dziarami. Po drugie – tatuaż *wygląda, jakby *wykonany był jakiś czas temu *(świeże tatuaże są bardziej „wypukłe” i zaczerwienione z powodu podrażnień skóry). Czy naprawdę Harry’emu *udałoby się utrzymać takie dzieło w tajemnicy tak długo, aż nie zagoiłyby się ranki?

  Jeśli *jednak jest to prawdziwy tatuaż Harry’ego, to według nas – *tym razem przegiął... Dziara jest za duża i wcale nie ładna. Harry, opamiętaj się!

  Sobota, 09. Marca 2013