Lady Gaga na specjalnym wózku ze złota

  Będzie jeździć rydwanem dla inwalidów?

  Po urazie biodra, który zmusił Lady Gagę do przerwania trasy koncertowej i operacji, gwiazda powoli wraca do zdrowia. Nie można o niej jednak zapomnieć, bo najpierw pojawiła się informacja, że latem tego roku możliwy jest jej ślub z Taylorem Kinneyem, a teraz okazało się, że zamówiła sobie specjalny wózek inwalidzki inkrustowany 24-karatowym złotem!

  >>> Gaga zaprezentowała autokar BornBrave! Zobaczcie zdjęcia!

  Projektantem wózka jest Ken Borochov, który już wcześniej współpracował z Lady Gagą, projektując między innymi specjalne nakładki na palce przypominające szpony, których używała podczas promocji swoich perfum.

  >>> Lady Gaga lubi być pod swoim facetem! O co chodzi? KLIK!

  Sam Borochov nie spodziewał się takiego zlecenia, ale przyznał, że kiedy usłyszał o kontuzji i operacji Lady Gagi, to pomyślał, że chciałby zrobić złotą kulę. Dzień później dostał telefon od menedżmentu gwiazdy.

  >>> Lady Gaga nie przejmuje się swoją wagą… Szczegóły TUTAJ!

  „Kiedy dowiedziałem się o urazie Lady Gagi, pomyślałem, że chciałbym jej zrobić inkrustowaną laskę. Dzień później zadzwonił jej stylista Brandon Maxwell i poprosił mnie o zrobienie wózka inwalidzkiego. Zgodziłem się i zrobiłem rydwan godny gwiazdy” – przyznał Borochov.

  >>> Lady Gaga już po operacji… Sprawdźcie szczegóły!

  Wózek ma złocone najczystszym złotem koła, hamulec i pozostałe metalowe elementy. Siedzisko i oparcie wykonane są ze skóry. Wózek ma także specjalne podparcia dla stóp. Na jego wykonanie Borochov miał tydzień.

  Jest sens robić takie rzeczy? Zwykły wózek nie wystarczyłby Lady Gadze?

  Środa, 13. Marca 2013