will.i.am i Miley Cyrus w duecie

  A co z jej solową płytą?

  will.i.am z The Black Eyed Peas od dawna pracuje nad swoją solową płytą, która ma być zatytułowana „#willpower”. Do współpracy udało mu się zaprosić wiele topowych gwiazd. Do tego grona dołączyła ostatnio Miley Cyrus.

  >>> Miley Cyrus chce upokorzyć Liama Hemswortha? Dlaczego? Odpowiedź TUTAJ!

  Na płycie will.i.ama pojawią się między innymi Britney Spears, Hit-Boy, Waka Flocka Flame, Lil Wayne, Diddy, Chris Brown, Skylar Grey, Juicy J, Eva Simons, apl.de.ap, Baby Kaely i 2NE1. Nie trudno się domyślić, że płyta będzie się świetnie sprzedawać, a każdy kawałek będzie hitem.

  >>> Miley Cyrus wymiotowała na koncercie! Sprawdźcie co się stało!

  Płyta jest owiana tajemnicą i nie do końca wiadomo, jakie utwory faktycznie się na niej znajdą. Premiera zaplanowana jest na koniec kwietnia. Ostatnio do sieci trafił odsłuch utworu „#thatpower”, który prawdopodobnie znajdzie się na tym krążku. Można usłyszeć na nim Justina Biebera.

  >>> Will.i.am stroi miny… Obejrzyjcie śmieszne zdjęcia!

  Od wydania ostatniej płyty Miley Cyrus minęło już prawie trzy lata. Piosenkarka może nie mieć jednak teraz czasu na nagrywanie, bo prasa donosi, że jej związek z Liamem Hemsworthem rozpada się. W tym roku ma jednak ukazać się nowa jej płyta. Pracuje nad nią między innymi Dr. Luke, czyli robiący karierę w USA Polak, Łukasz Sebastian Gottwald. Najpierw jednak Miley będzie można usłyszeć u will.i.ama.

  Czekacie na nowe piosenki Miley Cyrus?

  Środa, 20. Marca 2013