Miley Cyrus znów z pierścionkiem zaręczynowym

Zaklina rzeczywistość?

Miley Cyrus wrzuciła na swojego Twittera swoje fotki w szarych dresach, których bluza ma śmieszny kaptur. Zamiast śmiesznych strojów, uwagę przykuwał bardziej pewien drobny szczegół – wyeksponowany pierścionek zaręczynowy, który dostała od Liama Hemswortha!

>>> Miley Cyrus bez stanika! Zobaczcie zdjęcia!

Na zdjęciach Miley ma na sobie frotkowe, niebiesko-fioletowe skarpety i szare dresy. Bluza ma śmieszny kaptur, który przypomina głowę osła. Kaptur ma też irokeza i wyszyte oczy, jest też na tyle duży, że może zasłonić całą twarz i przemienić osobę w osiołka.

>>> Miley Cyrus pokazuje ciało… Sprawdźcie jak wygląda!

Oczywiście ten śmieszny strój był zapewne jedynie pretekstem, żeby pokazać zaręczynowy pierścionek od Liama Hemswortha. Na zdjęciach Miley tak trzyma rękę, żeby było go wyraźnie widać. Tym samym piosenkarka i aktorka zdaje się manifestować, że plotki o rozpadzie jej związku są przedwczesne.

>>> Miley Cyrus w bieli… Obejrzyjcie zdjęcia!

Kiedy autorka piosenek Lindsey J. Lee napisała, że wypadł jej jeden z diamentów z pierścionka zaręczynowego i musiała oddać go do naprawy, to Miley skomentowała to wymownie: „Miałam tak samo z tą różnicą, że wszyscy odwołali już mój ślub”.

Podoba wam się bluza Miley Cyrus? Założylibyście taką?

Czwartek, 21. Marca 2013