Justin Bieber nadal na celowniku

  Zlecenie na jego głowę aktualne! Tymczasem morderca chwali się tatuażem z podobizną piosenkarza. „Zawsze golę swojego Biebera”…

  Mężczyzna, który planował zabójstwo Justina Biebera twierdzi, że „jego zlecenie jest nadal aktualne”.

  Dana Martin – przestępca, który odsiaduje dwa wyroki śmierci za zgwałcenie i zabójstwo 15-letniej dziewczynki, zlecił płatnym mordercom wykastrowanie i zabicie Justina Biebera. Ze swoich planów wygadał się jednak przed strażnikiem więziennym, przez co (na szczęście) niedoszłych zabójców schwytano, a ich zamiary udaremniono.

  Jednak Dana zarzeka się, że n*ie ma zamiaru rezygnować ze swoich planów i już szuka nowego wykonawcę wyroku*. „To jest nadal aktualne. Naprawdę myśleliście, że dam sobie spokój?”. Pytany o motywy swojego działania Martin tłumaczy, że chce zabić Justina bo ten „zmienił się”. „To mnie rozwścieczyło” – tłumaczy przestępca.

  >>> Justin Bieber pokazuje rowek! Zobaczcie sami!

  Wcześniej zbrodniarz zafascynowany był postacią Biebsa, Justin był jego idolem. Wytatuował sobie nawet podobiznę piosenkarza na łydce. Podczas wizyty reporterów w jego celi pokazywał swoją dziarę mówiąc: „Ogoliłem go specjalnie dla was. Zawsze golę swojego Biebera. Uwierzcie, nie chcielibyście zobaczyć mojego włochatego Biebera”.
  Niedawno upubliczniono nagrania rozmów telefonicznych, w których Dana Martin zleca zabójstwo Justina płatnym mordercom. Poważna sprawa…

  Sobota, 23. Marca 2013