Ojciec Louisa Tomlinsona szuka z nim kontaktu

  Wcześniej go zostawił. Przypomniał sobie o synu, kiedy ten stał się sławny?

  Troy Austin udzielił wywiadu gazecie Sunday Mirror, w którym zadeklarował, że cieszy się z sukcesów syna i chciałby, żeby częścią jego życia była jego przyrodnia siostra, która oczywiście jest fanką Louisa Tomlinsona.

  >>> Liam Payne i Louis Tomlinson chcą do domu! O co chodzi? KLIK!

  Troy zostawił matkę Louisa, kiedy chłopiec miał zaledwie dwa latka. Teraz, kiedy Louis jest członkiem megapopularnego One Direction, to przypomniał sobie o synu i chciałby odnowić więzi rodzinne.

  >>> Louis Tomlinson z 1D przefarbował włosy! Zobaczcie!

  „Cieszę się, jak widzę, co osiągnął. Ludzie pomyślą, że przypomniałem sobie o synu teraz, bo jest sławny i bogaty. To nie tak. Jestem jego tatą. To moja krew i nic tego nie zmieni. Jestem z niego dumny” – zapewnił Troy.

  Troy, który jest 44-letnim budowlańcem, ma córkę z kolejnego związku. Georgia ma 14 lat i jest wielką fanką swojego przyrodniego brata, który jest od niej starszy o 7 lat.

  >>> Louis z 1D zatrzymany przez policję! Co się stało? Odpowiedź TUTAJ!

  „Wszystko zależy od Louisa. Ja chcę mu tylko powiedzieć, że jest fantastyczny, a jego przyrodnia siostra jest jego wielką fanką. Oczywiście chciałaby być częścią jego życia. Nie mieliśmy jednak okazji zobaczyć się z Louisem, bo jest zajęty, a mnie nie było przy nim całe jego życie i rozumiem, że spotkanie ze mną nie jest dla niego priorytetem” – dodał biologiczny ojciec Louisa Tomlinsona.

  Myślicie, że ojciec, który porzucił matkę i małego Louisa, przypomniał sobie o synu tylko dlatego, że chłopak jest sławny?

  Poniedziałek, 25. Marca 2013