Serca dla Biebera w Łodzi

  To był koncert roku?

  Justin Bieber po raz pierwszy w historii zagrał koncert w Polsce. Co prawda chyba nie do końca wiedział, gdzie przyjdzie mu występować, bo przed koncertem napisał, że jedzie do Rosji, ale nie zmienia to faktu, że w Łodzi działo się na scenie i poza nią!

  >>> Bieber szaleje na quadach! Zobaczcie zdjęcia!

  Bieber pojawił się w Łodzi dzień przed koncertem i wynajął całe piętro w hotelu. Nie wyszedł jednak do fanów, którzy na niego czekali. Wysłał im za to list, który został zrzucony z okna.

  >>> Justin Bieber pokazuje rowek! Zobaczcie sami!

  Polscy fani przygotowali oczywiście prezent dla Biebera i każdy, kto wszedł na koncert, dostawał serduszko. Na płycie fani mieli czerwone serca, a na trybunach białe. Sam Bieber pojawił się na scenie na biało z przypiętymi słynnymi już wielkimi skrzydłami, które stworzono z instrumentów muzycznych. Po takim wejściu napięcie tylko rosło, a kanadyjski gwiazdor dał się zmoczyć deszczem i zdjął koszulkę, prezentując swoją szczupłą i zarzeźbioną klatę.

  >>> Stylizacje Biebera ciągle takie same! Sprawdźcie szczegóły!

  Przed koncertem dużo mówiło się o gwiazdorskich wymaganiach Biebera, który zażyczył sobie konkretnych rzeczy w garderobie. Musiały być żelki, które trzeba było sprowadzić z zagranicy, bo Biebs chciał konkretną markę. Do tego napoje gazowe i misy świeżych owoców, bo Bieber lubi jabłka i banany. Do jabłek trzeba było przygotować także naczynie z karmelem. Nie mogło zabraknąć również witaminizowanej wody mineralnej.

  >>> Justin Bieber nadal na celowniku! Zabójca na niego poluje? Sprawdźcie o co chodzi!

  W garderobie musiał znaleźć się także aparat do inhalacji. To życzenie może dziwić tylko tych, którzy nie śledzą kariery Biebsa. Gwiazdor miał ostatnio problemy zdrowotne, właśnie z oddychaniem i trafił nawet do szpitala. Na polskim koncercie nie przytrafiło mu się jednak nic złego. W obawie przed zasłabnięciami wśród fanów na terenie koncertu pracowało aż 35 osób załogi medycznej i karetka. Organizatorzy apelowali także do rodziców, by założyli swoim dzieciom specjalne opaski, na których zapisane byłyby choroby, co ułatwiłoby prace medykom, gdyby coś się stało.

  Byliście na koncercie Biebera? Jak Wam się podobało? *
  Poniżej prezentujemy *galerię zdjęć fanów obecnych na koncercie!

  Wtorek, 26. Marca 2013