Bieber chwali się swoimi wpadkami?

  W jego nowym filmie 3D pojawi się materiał z feralnej wizyty w Londynie...

  Już na początku roku Justin Bieber zapowiedział, że zamierza nakręcić kolejny film o sobie. Teraz okazuje się, że będzie się w nim chwalił swoimi ostatnimi wpadkami na scenie. Nie pokaże w nim jednak nic o Selenie Gomez, z którą niedawno się rozstał.

  >>> Bieber szaleje na quadach! Zobaczcie zdjęcia!

  Według The Daily Star w filmie, którego premiera zaplanowana jest na Boże Narodzenie 2013 roku, nie pojawi się Selena Gomez, ma za to być spory fragment o dwugodzinnym spóźnieniu na londyński koncert w O2 Arena. Bieber ma w nim wytłumaczyć powody takiej sytuacji.

  >>> Bieber dziękuje One Direction! Za co? KLIK!

  Nie jest wykluczone, że film może stać się okazją do pewnego rodzaju publicznej spowiedzi dla muzyka, który będzie chciał pokazać ze swojej perspektywy różne wydarzenie, które stawiały go ostatnio w niekorzystnym świetle. Być może dowiemy się nawet, dlaczego na lotnisku po koncercie w Łodzi chodził z gołym torsem przy minus 14 stopniach Celsjusza!

  >>> Justin Bieber pokazuje rowek! Sprawdźcie sami!

  W filmie mają pojawić się także między innymi chłopaki z The Wanted, Miley Cyrus i Lil Twist. Budżet dokumentu to aż 22 miliony dolarów. Poprzedni film Biebera „Never Say Never” zarobił 100 milionów dolarów. Można więc spodziewać się, że nawet na pokazywaniu swoich wpadek (a może zwłaszcza na tym) Kanadyjczyk znów zarobi ciężkie pieniądze.

  Chcielibyście dostać ten film pod choinkę?

  Czwartek, 28. Marca 2013