Macklemore z trudem powstrzymuje się od picia

Źle znosi ciśnienie... To cena sławy?

Odkąd nagrał singiel „Thrift Shop”, który okazał się ogromnym sukcesem, Macklemore przyznaje, że z trudem powstrzymuje się od picia. Ten raper z Seattle stał się słynny praktycznie w ciągu kilku dni, kiedy to jego kawałek zdobył szturmem szczyty przebojów. Mimo, że Macklemore od lat funkcjonował na scenie niezależnej, ten sukces *nieco *go przytłoczył.

„__Ostatnie trzy miesiące nie były dla mnie łatwe. Presja, oczekiwania, niedobory snu, stres, podróże” – skarży się 29-letni muzyk. „Najchętniej uwolniłbym się od tego wszystkiego__” – przyznaje.

Raper był jakiś czas temu uzależniony od alkoholu i narkotyków, jednak od 2008 roku jest czysty. W tym miesiącu, podczas festiwalu SXSW w Teksasie, zabrał dziennikarza kultowego magazynu Rolling Stone na spotkanie Anonimowych Alkoholików by pokazać światu, z czym muszą zmagać się osoby uzależnione. „__To dla mnie bardzo ważne, by raz na jakiś czas pojawiać się na takim spotkaniu, poczuć smak tej ich gnianej kawy i przypomnieć sobie, że bez trzeźwości nie miałbym kariery__”.

W teledysku do „*Thrift Shop” Mac wygląda na wyluzowanego*, umiejącego dobrze się zabawić kolesia. Podejrzewalibyście, że ma takie problemy?

**

Niedziela, 31. Marca 2013