Bieber: „Skandale? To część mojego dorastania”

Przekonuje Was to tłumaczenie?...

Ostatnie miesiące były dla Justina Biebera pasmem klęsk i niepowodzeń. Już trochę znudziło nam się je wymieniać, ale z grubsza: rozstanie z Seleną, fotki ze skrętem, bójka z paparazzo, oddanie ukochanego chomika przypadkowej fance, potężne spóźnienie na własny koncert w Londynie, szpital… do tego dochodzą ekscentryczne ekscesy *takie, jak wyjście do sklepu w *masce przeciwgazowej, paradowanie po mrozie bez koszulki itp.

Oczywiście plotkarskie media rozdmuchują te wydarzenia, jak tylko mogą. Nic dziwnego, że Justin postanowił się bronić: „__To jakieś nieporozumienie. Nie jestem złą osobą” – mówi Justin, który nie zgadza się na zaszufladkowanie w roli „niegrzecznego chłopca”. „Bardzo mnie to martwi. Mam wielkie serce. Chcę być wzorem dla innych, ale wielu chce, by mi się nie udało__” – żali się Biebs.

Teraz Justin tłumaczy cierpliwie: wyszedł na mróz bez koszulki, bo jego strój został w garderobie, a on zaraz po koncercie spieszył się do hotelu. W masce gazowej wyszedł na ulicę dlatego, by zasłonić twarz przed paparazzi („__Moi przyjaciele rozumieją ten żart. Lubimy się tak wygłupiać__").

Bieber podsumowuje: jego ostatnie zachowanie nie powinno być traktowane zbyt serio. „__Jestem młody i popełniam błędy. To część mojego dorastania__” – wyjaśnia.
Zgadzacie się z takim tłumaczeniem? Ma prawo do wygłupów, czy już za bardzo mu odbija?

Niedziela, 31. Marca 2013