Bieber i Honey parą?

  To ona go tak rozgrzała, że chodził bez koszulki po mrozie? Polska piosenkarka ma towarzyszyć Biebsowi w dalszej trasie koncertowej!

  Od początku było wiadomo, że koncert Justina Biebra w Polsce będzie wielkim wydarzeniem, ale tego nie spodziewał się nikt. Honorata „Honey” Skarbek grała support przed łódzkim koncertem gwiazdora. Kiedy Biebs zobaczył ją za kulisami, od razu kompletnie stracił dla niej głowę!

  >>> Justin Bieber pokazuje rowek! Zobaczcie sami!

  Honey spotkała się z Bieberem za kulisami koncertu. Mieli garderoby obok siebie. Podobno gdy tylko Bieber zobaczył Honoratę, od razu wypytywał się u obsługi, kto to jest. Po koncercie podszedł do niej i zagadał!

  >>> Justina Biebera zatrzymała policja! Za co? Odpowiedź TUTAJ!

  Według relacji świadków Honey i Bieber gadali ponad pół godziny, a menadżerowie Kanadyjczyka poganiali go, żeby skończył rozmawiać, bo muszą jechać na lotnisko, ale Bieber nie mógł oderwać oczu od Honoraty i zabronił, żeby mu ktoś przeszkadzał!

  Biebs bardzo chciał zrobić wrażenie na Honey i zdjął koszulkę, żeby pochwalić się swoimi tatuażami i muskulaturą. Był tak zaaferowany cała sytuacją, że zapomniał jej założyć i dlatego wyszedł bez koszulki na 14-stopniowy mróz! Honey sprawiała wrażenie, jakby dobrze bawiła się podczas rozmowy z Bieberem, który tuż przed odlotem miał wymienić się z nią numerami telefonów i poprosić ją o spotkanie!

  >>> Honorata Skarbek straciła 2/3 włosów! Dlaczego? KLIK!

  Bieber widział także fragment koncertu Honey i był nim zachwycony na tyle, że chciałby, aby Honorata towarzyszyła mu podczas jego trasy koncertowej. Honey jeszcze nie zgodziła się, nie wiadomo też, czy miałaby zastąpić Carly Rae Jepsen, czy też pojechaliby w trasę razem, a występ Honey poprzedzałby bezpośrednio Biebera?

  Kanadyjczyk polecił już także menadżerom, żeby rozejrzeli się za odpowiednim domem dla niego w Polsce, bo zamierza być blisko Honey, która na razie nie chce na stałe wyjechać z kraju.

  Poniedziałek, 01. Kwietnia 2013