Justin Bieber ma małpkę!

  Skończy jak Michael Jackson?

  Justin Bieber kupił sobie małpkę, która stała się jego ulubioną towarzyszką. Niestety już przy okazji pierwszej dalszej podróży okazało się, że gwiazdor nie miał odpowiednich dokumentów do przewiezienia jej przez granicę i zwierzak został zatrzymany na lotnisku przez niemieckich celników. Podobno to był szok dla Biebsa.

  >>> Justin Bieber ma nową dziewczynę? Zobaczcie jak wygląda!

  Małpka jest kapucynką i nazywa się Mally. Justin robi sobie z nią bardzo chętnie zdjęcia, w tym jak całuje ją w główkę, przytula i nosi na ramieniu. Zabiera ją też oczywiście wszędzie ze sobą. Małpka została zatrzymana ostatnio przez niemieckich celników, bo Bieber nie miał wymaganych dokumentów przy przewożeniu zwierząt z USA do Europy. Zwierzak trafił do kwarantanny na lotnisku.

  >>> Justina Biebera zatrzymała policja… Za co? KLIK!

  Mally nie jest pierwszym zwierzakiem Biebera. Kanadyjczyk miał wcześniej chomika Paca, którego oddał po jednym z koncertów swojej fance Victorii McClure. Ciekawe czy Mally też tak skończy? Na razie kwarantanna na lotnisku może kosztować Biebera nawet 10 tysięcy dolarów.

  >>> Bieber szaleje na quadach! Zobaczcie zdjęcia!

  Osoby z otoczenia Biebera sugerują, że gwiazdor jest coraz bardziej oderwany od rzeczywistości. Przykładem tego mają być nie tylko jego wybryki, jak spóźnienia na koncert czy chodzenie po 14-stopniowym mrozie bez koszulki, ale także historia z małpką. Bieberowi nie przyszło do głowy, że przewożenie zwierząt może wymagać zezwoleń. Podobno wydaje mu się, że może wszystko, a na zderzenie z rzeczywistością reaguje furią.

  >>> Justin Bieber nadal na celowniku! Ktoś chce go zabić?!

  Małpę, szympansa Bubblesa miał także Michael Jackson, którego biografia jest tragiczna i kończy się śmiertelnym przedawkowaniem leków. Myślicie, że Biebera czeka podobny los?

  Wtorek, 02. Kwietnia 2013