Bieber nie ufa ludziom

  Nie reaguje na krytykę, żeby nie promować hejterów!

  Justin Bieber trafił na okładkę majowego wydania Teen Vogue i udzielił magazynowi wywiadu, w którym przyznał, że nie ufa ludziom i choć czasem ma ochotę odpowiedzieć na krytykę jego osoby, to powstrzymuje się, żeby nie promować w ten sposób hejterów.

  >>> Bieber rozkapryszonym bachorem? Dlaczego? KLIK!

  „Ciągle odbieram od różnych ludzi pozytywne wibracje i pewnie w normalnej sytuacji bym się z nimi zakumplował, ale nie ufam teraz nikomu. Mój telefon nie dzwoni, bo mam czwórkę przyjaciół, z którymi jedynie pozostaję w kontakcie. Nie potrzebuję tabunów znajomych, żeby być szczęśliwym” – zapewnił Biebs.

  >>> Bieber szaleje na quadach! Zobaczcie zdjęcia!

  „Kiedy widzę te różne rzeczy powypisywane w internecie na mój temat, to czasem od razu chcę odpisać, ale nie robię tego po chwili namysłu. Gdybym odpowiedział, to wypromowałbym tym samym tę osobę. Wiem, kim jestem i kontroluję się. Nie muszę odpowiadać na każdą zaczepkę. Dlaczego Jay-Z nie odpowiedział na diss Cam’rona? Bo to Jay-Z!” – dodał Bieber.

  >>> Bieber – sesja dla magazynu Complex…. Obejrzyjcie… Podoba Wam się?

  Menadżer zespołu Metallica, Peter Mensch (ten zespół nie potrzebuje raczej dodatkowej promocji) także krytycznie wypowiedział się o Kanadyjczyku, a jego ostatnie wpadki skomentował dosadnie: „zabrałbym go do drewnianej szopy i dał parę klapsów”.

  A wy co byście chcieli najbardziej zrobić z Bieberem?

  Czwartek, 04. Kwietnia 2013