Niall Horan z 1D w studiu z Miley Cyrus!

  Co ich łączy?

  Miley Cyrus udostępniła swoje zdjęcia ze studia nagraniowego, na których jest Niall Horan z One Direction! Lawina pytań o powód tego spotkania sama ciśnie się na usta!

  >>> Niall z 1D na kolacji z Demi Lovato! Klikajcie po szczegóły!

  Na udostępnionych zdjęciach widać producenta, który ukrywa się pod pseudonimem Mike WiLL Made It, razem z Niallem. Na innej focie widać stół mikserski, Miley, która opiera na nim nogi i coś sprawdza w telefonie.

  >>> Przyjaźń Nialla z 1D i Sivy z The Wanted…. Przeczytajcie o tym więcej!

  „Gdybyście nie zauważyli, to jest to Niall” – napisała Miley na swoim Twitterze, rozwiewając jakiekolwiek spekulacje, czy do spotkania faktycznie doszło.

  Na razie nie wiadomo, jaki był powód ich spotkania. Miley pracuje nad nową płytą, która ma być jednak bardziej hip-hopowa, więc teoretycznie Niall nie pasowałby do tej stylistyki. Może jednak dla tak popularnego wokalisty Miley zrobi wyjątek i nagra z nim utwór, który oczywiście od razu stanie się hitem?

  >>> Miley Cyrus puściły bezpieczniki! Dlaczego? Odpowiedź TUTAJ!

  Związek Miley i Liama Hemswortha przeżywa teraz kryzys. Może Miley chce zrobić wrażenie na swoim narzeczonym, fotografując się z Niallem Horanem? A może szuka nowego chłopaka? Jak myślicie?

  Czwartek, 04. Kwietnia 2013