One Direction drwią z reżysera ich filmu!

  Jak robią mu na złość? Sprawdźcie!

  Morgan Spurlock jest reżyserem filmu dokumentalnego o One Direction, który ma nazywać się „This Is Us” (roboczy tytuł to „1D3D”). Filmowiec zasłynął wcześniej głośnym dokumentem „Super Size Me”, w którym sfilmował, jak przez miesiąc żywił się tylko hamburgerami z McDonaldsa. Spurlock przybrał wtedy na wadze, miał gorsze wyniki badań i przerwał eksperyment w obawie o swoje zdrowie. Film był wymierzony w modę na śmieciowe jedzenie.

  >>> Który z chłopaków z One Direction uważa się za buntownika? Odpowiedź TUTAJ!

  Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan postanowili wykorzystać ten fakt i ostentacyjnie jedzą hamburgery na oczach Morgana! W ten sposób kpią z dorobku filmowca i jego zdrowego podejścia do jedzenia.

  >>> One Direction na galowo! Zobaczcie zdjęcia!

  „Uwielbiają jeść hamburgery przed moim nosem. Niewiele osób jednak wie, że z chłopakami cały czas pracuje osobisty trener, który pomaga im zniwelować skutki tej diety” – napisał Spurlock.

  >>> Zobaczcie filmik – One Direction i teatrzyk ze skarpet!

  Filmowiec zdradził też, że nakręcił wiele ujęć chłopaków bez koszulek, ale nie wie jeszcze, ile z nich wejdzie do filmu. W dokumencie ma znaleźć się także dużo scen pełnych emocji. Film ma wejść do kin jesienią 2013 roku. Jak pójdziecie na film do kin, to będzie go oglądać, jedząc popcorn czy hamburgera?

  Czwartek, 04. Kwietnia 2013