Stylówa Perrie Edwards z Little Mix

 • Na gali Kids' Choice Awards, która odbyła się niedawno, pojawił się zespół Little Mix, w którym jedną z wokalistek jest dziewczyna Zayna Malika.

 • Perrie Edwards – w biało-żółtej sukience i jasnych włosach jest dziewczyną Zayna Malika z 1D! Obejrzyjcie zdjęcia z Kids Awards!

 • Podczas gali dziewczyna miała na sobie kreację w letnim klimacie, a do tego czarne, dość toporne buty... nie było to najlepsze zestawienie.

 • Zaprezentowała się za to w ciekawe fryzurze. Jej włosy były upięte, z tyłu głowy widać było różowe końcówki!

 • Czy Perrie wyglądała najlepiej spośród dziewczyn z zespołu? Może wolicie styl Jade Thirlwall (od lewej), Leigh-Anne Pinnock lub Jesy Nelson?

 • Najpopularniejsze wideo

  Najfajniejsza z zespołu? Obejrzyjcie galerię i oceńcie sami!

  Na gali Nickelodeon Kids Choice Awards pojawił się zespół Little Mix, w którym jedną z wokalistek jest dziewczyna Zayna Malika z One Direction. To Perrie Edwards – w biało-żółtej sukience i jasnych włosach jest jego szczęśliwą wybranką!

  Przyjrzymy jej się zatem bliżej! Podczas gali dziewczyna miała na sobie k*reację w letnim klimacie a do tego czarne, dość toporne buty…* nie było to najlepsze zestawienie. Zaprezentowała się za to w ciekawe fryzurze. Jej włosy były upięte, z tyłu głowy widać było różowe końcówki!

  Czy Perrie wyglądała najlepiej spośród dziewczyn z zespołu? Jade Thirlwall miała na sobie czerwony zestaw w białe kropki. Wyglądała ślicznie! Leigh-Anne Pinnock wybrała ogrodniczki i to był ciekawy pomysł! Najgorzej – naszym zdaniem – wyglądała Jesy Nelson… w sukience za kolano wyglądała bardzo dojrzale…

  Sobota, 06. Kwietnia 2013