Perrie: Zayn to najwspanialszy chłopak

  Dziewczyna ma za sobą złe doświadczenia z płcią przeciwną…

  Perrie Edwards z Little Mix twierdzi, że jej chłopak – Zayn Malik z One Direction – to najlepszy chłopak jakiego miała! Podstawą ich relacji jest bliska przyjaźń.

  W wywiadzie dla magazynu Twist piosenkarka mówi: „Zayn jest taki cudowny. Wiesz, że w związku dobrze się dzieje, jeśli tęsknisz za tą drugą osobą. Łączy nas pewien rodzaj bardzo bliskiej przyjaźni” – opowiada Perrie. „Dla mnie najważniejsze, żeby dobrze czuć się w towarzystwie mojego chłopaka i dobrze się z nim bawić. Kiedy przyjaźń przeradza się w coś więcej, potrafi wspaniale rozkwitnąć”.

  >>> Stylówa Perrie Edwards z Little Mix! Obejrzyjcie galerię!

  19-letniej Perrie najwyraźniej nie przeszkadzają plotki, jakoby Zayn (20 lat) zdradził ją z 21-letnią kelnerką kilka miesięcy temu. Piosenkarka i tak twierdzi, że to najfajniejszy chłopak, jakiego miała. „Mam za sobą masę randkowych porażek. Zayn nigdy nie zostawiłby mnie w kawiarni z rachunkiem do zapłacenia, jak zdarzało się innym chłopakom” – twierdzi Edwards.

  >>> Zayn Malik z 1D zdradza swoją dziewczynę? Sprawdźcie szczegóły!

  Zayn i Perrie poznali się na planie brytyjskiego X Factora w 2011 roku i spotykają się już od ponad roku. Jak podoba Wam się ta para?

  Niedziela, 07. Kwietnia 2013