Harry Styles wpadł w oko Ke$hy

  Czy muzyk z One Direction dołączy do licznego grona zdobyczy piosenkarki?

  Sukces albumu „Tik Tok” najwyraźniej Ke$hy nie wystarczy – teraz chce zdobyć Harry’ego Stylesa. Piosenkarz przypomina jej młodego Micka Jaggera z zespołu Rolling Stones, a jego atrakcyjność w jej oczach wzmaga brytyjskie pochodzenie.

  >>> Ke$ha : ostra Świtezianka! Obejrzyjcie galerię!

  „Umawiałam się z wieloma Brytyjczykami, bo strasznie kręci mnie ich akcent”– przyznaje Ke$ha. „A Harry jest też bardzo przystojny, wygląda jak młody Mick Jagger. No i ten akcent! Miękną mi od niego kolana” – dodaje.
  Co na to Harry? Na razie nie wiadomo, choć Ke$ha nie będzie miała łatwego zadania, piosenkarz spotykał się podobno m.in z Taylor Swift, Natalie Imbrulgią czy brytyjską prezenterką telewizyjną Caroline Flack, do powodzenia jest więc przyzwyczajony.

  >>> Ke$ha – tajny plan z kotem w tle! O co chodzi? KLIK!

  Z kolei Ke$ha znana jest z licznych podbojów i bardzo swobodnego podejścia do związków, inspirowanego rockowym stylem życia. „Mam faceta w niemal każdym stanie. Jestem artystką w trasie – tak jak członkowie wielkich rockowych zespołów w trasie mieli mnóstwo dziewczyn, tak ja nie narzekam na brak facetów” – przyznaje Ke$ha. Choć jednocześnie zdaje sobie sprawę, że jej podejście do mężczyzn może wielu z nich odstraszać. *__„Faceci się mnie boją. W końcu jedna z moich piosenek jest o pozbawianiu ich kończyn i pożeraniu, a cała płyta nosi tytuł „Cannibal”, więc w sumie trudno im się dziwić” – żartuje Ke$ha w wywiadzie dla magazynu „Now”.
  Co myślicie o takim podejściu do związków?

  Poniedziałek, 08. Kwietnia 2013