Jay McGuines i Louis Tomlinson znowu się kłócą!

  Złośliwa dyskusja między The Wanted a One Direction znowu rozgorzała na Twitterze…

  Jay McGuiness z The Wanted zaatakował na Twitterze Louisa Tomlinsona z One Direction po tym, jak Louis wspomniał o zespole rywala podczas występu One Direction.

  >>> One Direction cali z wosku! Sprawdźcie szczegóły!

  Od kilku miesięcy trwa między chłopakami zażarta dyskusja o tym, który z zespołów jest lepszy. Podczas sobotniego koncertu One Direction w londyńskiej O2 Arena Louis wspomniał o konkurentach z The Wanted. Tego już Jay nie wytrzymał. Na Twitterze zaapelował o zaprzestanie komentarzy, po czym zarzucił konkurentowi brak klasy i odwagi. Jay napisał „Drogi Louisie, przestań proszę wspominać o nas podczas swoich występów. My już o was nie wspominamy – czas z tym skończyć”. Po czym dodał: „Twój tchórzliwo-zaczepny sposób wypowiadania się wzbudza we mnie niesmak. Szkoda, że nie masz jaj, tak jak niektórzy twoi koledzy, żeby mówić otwarcie, albo klasy, tak jak większość twoich kolegów, żeby milczeć”.

  >>> Kotki z One Direction? Ciekawi o co chodzi? KLIK!

  Sytuację najbardziej zaogniła jednak dalsza część komentarza, w której Jay w sposób bardzo złośliwy zarzuca koledze z One Direction brak talentu: „Nie wiem, co dokładnie wydarzyło się od czasów, gdy oglądaliśmy cię w „X Factorze”, ale wykonałeś ogromną pracę, aby stać się najbardziej przereklamowanym, aroganckim i fałszywym człowiekiem, jakiego znam”.

  >>> Biedni chłopcy z The Wanted… Co się stało? Odpowiedź TUTAJ!

  Do dyskusji wmieszał się Tom Parker, kolega Jaya z The Wanted: „Czyżbyś był zazdrosny, że nie jesteś w naszym zespole” – zapytał Louisa. Ten nie pozostał mu dłużny, odpowiadając szybko, że szkoda by mu było marnować swój czas na próbę dostania się do The Wanted. Dyskusja rozgorzała na dobre, a włączyły się do niej także dziewczyny Louisa i Toma, Eleanor Calder i Kelsey Hardwick, zaciekle broniące swoich chłopaków. Kto ma rację? Po czyjej stronie jesteście?

  Poniedziałek, 08. Kwietnia 2013