Beyoncé i Jay-Z nie zostaną ukarani!

  Ich wycieczka na Kubę okazała się legalna

  Kilka dni temu pisaliśmy o problemach, jakie Beyoncé i jej mąż Jay-Z mogą mieć w związku ze swoją rocznicową imprezą na Kubie. Para pojechała tam świętować swoją piątą rocznicę ślubu, czym zainteresowała się dwójka kongresmenów ze stanu Floryda.

  >>> Beyonce jako sędzia… Zobaczcie zdjęcia!

  Zgodnie z sankcjami nałożonymi przez rząd amerykański, obywatele Stanów Zjednoczonych mogą odwiedzać Kubę jedynie w celach naukowych, kulturalnych czy religijnych, ale nie turystycznych. Kongresmeni grozili parze karą grzywny za złamanie zakazu odwiedzania Kuby w celach turystycznych.
  Para nie zostanie jednak ukarana! Jak się okazuje, ich wycieczka została zatwierdzona prze Departament Skarbu Stanów Zjednoczonych jako „podróż w celach kulturalnych”.

  >>> Beyonce olśniewa na premierze dokumentu… Zobaczcie zdjęcia!

  Beyoncé i Jay-Z, których córeczka Blue Ivy Carter ma już 15 miesięcy, spędzili swoją piątą rocznicę ślubu na licznych zajęciach kulturalnych: spotykali się z kubańskimi artystami, słuchali ich muzyki wykonywanej na żywo, odwiedzili też teatr dziecięcy.

  Powodem wydania pozwolenia na wyjazd był też fakt, że Beyoncé i Jay-Z nie planowali oddawać się typowo turystycznym rozrywkom, takim jak leżenie na plaży. Nie spotkali się też z żadnymi przedstawicielami kubańskiego reżimu. Spędzali czas spotykając się z mieszkańcami Hawany. Jak podaje źródło bliskie parze: „Beyoncé i Jay-Z sami nie zdawali sobie sprawy, jak wielu fanów mają w tym kraju”.

  >>> Beyonce nie rozstaje się z córką! Sprawdźcie szczegóły!

  Podczas swojego pobytu Beyoncé i Jay-Z m.in. zjedli kolację w restauracji La Guardia, przed którą zgromadził się tłum ich fanów, tak długo skandujący imię Beyoncé, aż ta wyszła na balkon i im pomachała. Kelnerka pracująca w tej restauracji wspomina, jak pięknie Beyoncé wyglądała: __„Nie miała na sobie ani odrobiny makijażu, wyglądała bardzo naturalnie. Jest taka piękna! Ludzie byli zachwyceni jej obecnością”__.

  Jak myślicie, Beyoncé i Jay-Z dobrze zrobili odwiedzając Kubę? Czy powinni się od tego kraju trzymać z daleka?

  Środa, 10. Kwietnia 2013