Russell Brand i Katy Perry sprzedają dom

  Posiadłość została wystawiona na sprzedaż za niemal siedem milionów dolarów.

  Dom, w którym Russell Brand i Katy Perry mieszkali podczas swojego bardzo krótkiego małżeństwa, został właśnie wystawiony na sprzedaż, podaje portal RadarOnline.com. Posiadłość, którą młoda para kupiła za 6,5 miliona dolarów trafiła teraz a na rynek, a jej cena jest niemal o pół miliona dolarów wyższa.

  >>> Katy Perry uprawia bardzo głośny seks! Sprawdźcie szczegóły!

  W pięknej posiadłości na wzgórzach Hollywood para mieszkała zaledwie parę miesięcy. Po ślubie w hinduskiej świątyni, który miał miejsce w październiku 2010 roku Katy wyruszyła w 9-miesięczną trasę koncertową „California Dreams”, a już w grudniu 2011 roku wniosła pozew o rozwód.

  >>> Katy Perry jako flaga USA! Zobaczcie!

  Hollywoodzkiej posiadłości o małżeńskie problemy raczej obwiniać nie można: niemal 9 tysięcy metrów kwadratowych, 11 łazienek, ogromny ogród, dwa domki gościnne i basen z wodospadem (!). Na problemy mieszkaniowe Katy i Russell nie mogli narzekać.

  >>> Katy Perry ma klasę… Dlaczego? Odpowiedź TUTAJ!

  Po rozwodzie Katie spotykała się ze znanym kobieciarzem, muzykiem Johnem Mayerem, ale ponoć nie wytrzymał porównania z byłym mężem Katy, Russellem Brandem i para rozstała się po ośmiu miesiącach. Bliska Katy osoba zdradziła dziennikarzom, że to właśnie u byłego męża Katy szukała pocieszenia po rozstaniu z Mayerem: „Zrozpaczona Katy zwróciła się do Russella, przeklinając swojego pecha do facetów, a Russell okazał jej wsparcie, jakiego potrzebowała” – zdradza źródło. Jak myślicie, Katy i Russell mają jeszcze szansę?

  Środa, 10. Kwietnia 2013