Miley Cyrus przekłada ślub!

 • Miley Cyrus

 • 22 marca na imprezie zorganizowanej przez fundację The Ryan Seacrest Foundation pojawiła się Miley Cyrus. Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

 • Miley miała mocno zaznaczone usta... Pasuje jej ten kolor?

 • Miley Cyrus pojawiła się 24 lutego na imprezie zorganizowanej przez fundację Eltona Johna walczącą z AIDS.

 • Piosenkarka chyba jeszcze nie wie jaki styl najbardziej do niej pasuje. Po rockowych stylizacjach, nadeszła pora na elegancję…

 • Wczoraj, 14 lutego Miley Cyrus pojawiła się na pokazie Marca Jacobsa. Zobaczcie zdjęcia!

 • Najpopularniejsze wideo

  Nie wyjdzie za Liama Hemsworth’ego w czerwcu, jak planowała wcześniej. Co się stało?

  Miley Cyrus i Liam Hemsworth muszą jeszcze popracować nad swoim związkiem. Planowany na czerwiec ślub zostanie więc przełożony.

  >>> Miley Cyrus bez stanika! Zobaczcie!

  Związek 20-letniej piosenkarki i 23-letniego australijskiego aktora przechodzi ostatnio kryzys. W grę wchodzą podejrzenia o zdradę i szalone imprezy. Miley i Liam planowali na początku lata związać się węzłem małżeńskim, ale okazuje się, że nie są na to jeszcze gotowi. Muszą najpierw rozwiązać kilka problemów.

  >>> Miley Cyrus – za niska… Dla kogo? Odpowiedź TUTAJ!

  Źródło bliskie parze powiedziało magazynowi „Life & Styles”, że Miley i Liam nie są jeszcze gotowi na tak poważne zobowiązanie, a ich bliscy martwią się, że małżeństwo mogłoby szybko skończyć się rozwodem. „Mieli pobrać się w czerwcu, ale mają teraz tyle problemów, że postanowili najpierw je rozwiązać. Nie są jeszcze gotowi na tak poważne zobowiązanie. Ich rodziny bardzo się martwią, że Miley i Liam są jeszcze za młodzi na małżeństwo i ten ślub może skończyć się rozwodem” – komentuje źródło.

  >>> Miley Cyrus w łóżku z Harrym Stylesem! O co chodzi? KLIK!

  Aktorka Elsa Pataky, która jest żoną brata Liama, Chrisa Hemsworth’ego (filmowego „Thora”) przyznała w poniedziałek (08.04), że nie jest pewna, czy ślub Miley i Liama się odbędzie. „Nie wiem, ale jeśli się pobiorą, to ja chciałabym przy tym być” – powiedziała.

  >>> Miley Cyrus zatrudniła menadżera Britney Spears… Sprawdźcie szczegóły!

  Z kolei drugi brat Liama, 31-letni Luke Hemsworth stwierdził, że dla niego Miley jest już częścią rodziny. „Jest świetna. Kocha nasze dzieci, a nasze dzieci kochają ją. Zdobyła nasze serca” – powiedział. Jednocześnie pochwalił Miley za ogromną dojrzałość, niespotykaną w tak młodym wieku. Jego zdaniem Miley i Liam są do siebie bardzo podobni. „Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo kogoś kochają. Moim zdaniem oni są pod wieloma względami idealnie dobraną parą” – podsumował.

  Jak myślicie, to tylko przejściowe kłopoty? Miley i Liam pobiorą się w końcu?

  Czwartek, 11. Kwietnia 2013