Harry Styles z 1D podrywał dziewczyny już jako dziecko!

  W wieku 6 lat słabo grał w piłkę, bo dbał o wygląd!

  Okazuje się, że Harry Styles z One Direction już jako 6-letnie dziecko podrywał dziewczyny. Na piłkarskim boisku nie odnosił jednak sukcesów, bo za bardzo dbał o wygląd!

  Chris Rodgers, były trener piłki nożnej Harry’ego, z czasów kiedy gwiazdor był jeszcze dzieckiem, przyznał, że chłopiec nie radził sobie najlepiej na boisku, ale za to potrafił oczarować dziewczyny.

  „Nie był najlepszym piłkarzem, ale dobrze mu szło z dziewczynami. I to już w wieku 6 lat! Był bojaźliwy i nie miał najlepszego przygotowania atletycznego. Wydaje mi się, że nawet w tym wieku dbał o swój wygląd. Pamiętam jednak, że strzelił kilka ładnych bramek” – powiedział The Sun Chris Rodgers.

  Harry Styles jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych wokalistów na świecie. Gwiazdor niedawno rozstał się z Taylor Swift, ale prasa rozpisuje się o jego podbojach miłosnych. O randkowaniu z nim myśli sama Ke$ha! Louis Tomlinson, kolega Herry’ego z One Direction wyznał ostatnio, że to on zagaduje dziewczyny, które podobają się Harry’emu i to on umawia go na randki.

  Chcielibyście zagrać w piłkę z Harrym Stylesem?

  Środa, 17. Kwietnia 2013