Miley Cyrus będzie milczeć o związku Liamem Hemsworthem

  A jest jeszcze o czym mówić?

  Miley Cyrus trafiła na okładkę czerwcowego wydania brytyjskiego ELLE, a w wywiadzie dla magazynu przyznała, że postanowiła nie mówić publicznie o swoim związku z Liamem Hemsworthem.

  >>> Czyjego menadżera zatrudnila Miley? Odpowiedź TUTAJ!

  „Mamy wspólny dom i psy. Czuję, że mam prawo nosić pierścionek zaręczynowy i być przekonana, że się pobierzemy. Nie będziemy jednak mówić publicznie o naszym związku” – zadeklarowała Miley.

  >>> Miley Cyrus – z pieskiem i w kratkę! Zobaczcie zdjęcia!

  „Byliśmy za mili dla ludzi i pokazaliśmy im za dużo z naszego prywatnego życia. To się jednak skończyło. Nie będę już teraz udostępniać zdjęć moich psów czy mojego domu” – przyznała Miley.

  Widać Miley Cyrus musi być sfrustrowana tym, co media piszą na temat jej związku z Liamem Hemsworthem (oczywiście chodzi o to, że się rozpadł). Na szczęście gwiazda pozwoliła sobie zrobić kilka zdjęć na sesji dla ELLE.

  >>> Miley Cyrus pokazuje ciało! Zobaczcie!

  Wydanie magazynu z Miley będzie mieć kilka wersji okładek z tą gwiazdą. Na kolorowym zdjęciu Miley ma na sobie różową, krótką sukienkę, która odkrywa ramiona i część brzucha. Na zdjęciu widać jak szczupła jest piosenkarka. Z kolei czarno-białe zdjęcie z półprofilu jest bardzo zmysłowe.

  Myślicie, że Miley powinna sobie odpuścić związek z Liamem i znaleźć sobie kogoś, kto będzie chciał z nią być naprawdę?

  Wtorek, 30. Kwietnia 2013