Miley Cyrus poucza Justina Biebera

  Krytykuje go za fotki na Instagramie...

  Miley Cyrus ma 20 lat, a Justin Bieber niewiele mniej, bo 19. Miley uznała jednak, że przewaga jednego roku daje jej prawo do pouczania młodszego kolegi.

  >>> Miley Cyrus – za niska… Według kogo? KLIK!

  Cyrus nie podoba się, w jaki sposób Bieber traktuje media społecznościowe. Faktycznie, Biebs wrzuca dużo zdjęć na swój Instagram, Twittera i Facebooka. Miley opowiada, że wyszła kiedyś z Justinem na miasto, a on przez cały wieczór robił fotki i wrzucał je na swoje profile. W dodatku fotografował innych ludzi, którzy mogli sobie tego wcale nie życzyć.

  >>> Miley Cyrus chce upokorzyć Liama Hemswortha! Dlaczego?

  „Praktycznie przez cały czas Justin robił zdjęcia” – wspomina Miley Cyrus. „W końcu złapałam go za kurtkę i powiedziałam: Zrób lepiej zdjęcie swojego mózgu, żebyś nie zapomniał jak wygląda”. Teraz piosenkarka tłumaczy, że chciała zmusić Biebsa do chwili refleksji, zamiast bezmyślnego cykania fot.

  >>> Miley Cyrus pokazuje ciało! Zobaczcie!

  Miley przyznaje, że jakiś czas temu sama robiła sporo bezsensownych zdjęć, które potem wrzucała na Twittera. Teraz tego żałuje – foty robiły dużo zamieszania w sieci i były często błędnie rozumiane. A ona sama nie pamięta co się działo – tak była zaabsorbowana robieniem zdjęć. „Nie pamiętam premiery filmu „Hannah Montana”, nie pamiętam, że tam w ogóle byłam. To szaleństwo. Trzeba być bardziej świadomym tego, co się robi”

  Czwartek, 02. Maja 2013