Czerwony papier toaletowy dla Beyonce

Dziwne wymagania gwiazdy przed koncertem!

Nie można zostać uznaną za prawdziwą divę, jeśli nie ma się gwiazdorskich oczekiwań. Beyonce jest teraz w trasie koncertowej. W sieci pojawił się rider, czyli lista warunków, jakie muszą być spełnione. Wymagania Beyonce są naprawdę wysokie. Będą je musieli spełnić również organizatorzy warszawskiego koncertu, który odbędzie się 25 maja.

>>> Fani szykują niespodziankę dla Bey! Sprawdźcie jaką i przekażcie znajomym!

Zgodnie z riderem na Beyonce muszą czekać tytanowe słomki, przez które będzie popijać wodę o określonej temperaturze, chłodzoną ręcznie formowanymi kostkami lodu.

>>> Beyonce słucha muzyki przed seksem! Jakiej? Odpowiedź TUTAJ!

Poza tym ekipa pracująca na backstage’u może nosić wyłącznie bawełniane ubrania. Na szczególną uwagę zasługuje toaleta – deska klozetowa musi być fabrycznie nowa, a papier toaletowy w kolorze czerwonym! Organizatorzy koncertu muszą też zaplanować mały remont, bo garderoba dla Beyonce musi być przed jej przyjazdem świeżo odmalowana.

>>> Beyonce reklamuje napój gazowany. Sprawdźcie szczegóły!

Osoby z otoczenia gwiazdy podkreślają, że Beyonce traktuje te sprawy bardzo serio i oczekuje, że inni będą mieli do nich tak samo poważne podejście. „Ona jest w trasie bardzo długo, nie oszczędza się i daje z siebie wszystko, dlatego jej zdaniem takie a nie inne oczekiwania nie są specjalnie wygórowane. Po prostu po wykańczającym spektaklu, który przygotowuje dla swojej publiczności, chce poczuć się jak w domu” – tłumaczy jeden z członków ekipy Queen B.

Pójdziecie na koncert Beyonce?

Niedziela, 05. Maja 2013