Pink jest „zreformowaną dziwką”!

Sesja w Glamour… Sama tak się nazwała… O co jej chodzi?

Pink trafiła na okładkę czerwcowego Glamour, a w wywiadzie dla tego pisma nazwała się zreformowaną dziwką!

Na okładce pisma znalazło się zdjęcie Pink w ażurowej sukience na tle sportowego samochodu. Piosenkarka ma groźnie zmrużone oczy i przygryza sobie palce. Z kolei sesja zdjęciowa jest czarno-biała, a Pink ma na sobie skórzaną sukienkę i skórzane spodnie.

>>> Pink imprezuje nago! Sprawdźcie szczegóły!

„Zawsze zastanawiałam się, dlaczego kobieta, która ma wielu facetów, jest dziwką, a facet, który ma wiele kobiet, to playboy? Jaka jest różnica, skoro oboje decydują się na wielu partnerów? Jestem reformowaną dziwką, bo takim określeniem mogę coś ugrać” – zapewniła Pink.

>>> Pink pokazuje nogi… Zobaczcie foty!

Pink przyznała także, że Joey Fatone z ‘N Sync kochał się w niej i zaprosił ją na randkę, a wcześniej poprosił o zgodę jej ojca! Piosenkarka jest żoną Careya Harta, z którym ma córeczkę. Para rozstała się po ślubie i po dwóch latach znów zeszła!

>>> Jaką stylówkę ma Pink? Odpowiedź TUTAJ!

„Kiedy moja córka miała roczek, przewróciła się i zemdlała niespodziewanie na moich oczach. Pojechaliśmy do szpitala, zrobiliśmy najróżniejsze badania, a lekarz powiedział, że dzieciom przydarzają się takie utraty przytomności! To był najgorszy dzień w moim życiu” – przyznała Pink.

Pink jest wyzwoloną kobietą, która odniosła sukces i która nie boi się przełamywać obyczajowych i społecznych stereotypów dotyczących płci. Jednocześnie jednak rodzina i dzieci są dla niej najważniejsze. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Pink – dobrze jej w skórzanych ciuchach?

Niedziela, 05. Maja 2013