Choreograf oskarża Michaela Jacksona o molestowanie seksualne!

  Dlaczego wcześniej zeznawał, że MJ nie był pedofilem?

  Wade Robson, 30-letni choreograf wniósł do sądu oskarżenie przeciwko zmarłemu 4 lata temu Michaelowi Jacksonowi o molestowanie seksualne.

  Robson pracował jako choreograf dla Britney Spears, Ushera i Pink. Kiedy miał 5 lat poznał Michaela Jacksona, z którym utrzymywał znajomość do 14 roku życia. Robson wielokrotnie bywał w różnych posiadłościach gwiazdora. W programie „Star Search” wykonywał przebój Jacksona „The Way You Make Me Feel”.

  >>> Michael Jackson straszy? Sprawdźcie o co chodzi…

  Jackson był wielokrotnie oskarżany o pedofilię, a Robson zeznawał w sądzie kilka razy, zawsze zapewniając, że gwiazdor nie zrobił nigdy nic niestosownego w jego towarzystwie. Twierdził tak nawet pomimo zeznań innych świadków, którzy mieli widzieć go w wieku 7-8 lat, jak nago brał prysznic z Jacksonem.

  >>> Prince Michael Jackson – aktorem! Sprawdźcie szczegóły!

  Robson nagle zmienił zdanie i złożył pozew. Jego szczegóły nie są jawne, wiadomo jednak, że opisane zostały w nim praktyki pedofilskie, jakich miał dopuścić się król popu. Pozew złożono przeciwko Michael Jackson Estate, czyli spadkobiercom majątku muzyka.

  >>> La Toya menadżerką dzieci Jacksona… Dowiedzcie się o tym więcej!

  „Oskarżenia są niedorzeczne. Robson przynajmniej dwa razy w ciągu ostatnich 20 lat zeznawał na korzyść Michaela Jacksona. Udzielał też wielu wywiadów, w których zapewniał, że Jackson nic złego mu nie zrobił. Jestem przekonany, że sąd odrzuci ten pozew” – skomentował sprawę Howard Weitzman, prawnik pozwanych.

  Robson domaga się oczywiście finansowego odszkodowania. Myślicie, że pieniądze są powodem tego pozwu?

  Czwartek, 09. Maja 2013