Kim Kardashian i jej straszna suknia...

 • Na wystawie „Punk: od Chaosu po Couture...” pojawiła się Kim Kardashian... Zobaczcie jak wyglądała!

 • Kim Kardashian na wystawie „Punk: od Chaosu po Couture...” wyglądała naprawdę słabo... Zobaczcie zdjęcia!

 • Kim Kardashian na wydarzeniu pokazała się we wzorzystej, bardzo obcisłej sukni... i to nie był najlepszy wybór!

 • Aktor Robin Williams zamieścił na instagramie swoje zdjęcie z filmu "Pani Doubtfire", na którym jest w sukience bardzo podobnej do tej, w której wystąpiła Kim. Zdjęcie podpisał słowami: "wydaje mi się, że wyglądałem w tym lepiej!”

 • A co Wy sądzicie o stroju Kardashian?

 • Najpopularniejsze wideo

  Wszyscy się z niej nabijają!

  Impreza Met Ball to święto sztuki i mody. Motywem przewodnim w tym roku była wystawa w Metropolitan Museum of Art – „Punk: od Chaosu po Couture…” Na tej imprezie goście powinni pokazać się w bardzo dobrych stylizacjach… Jednak nie wszyscy wzbudzili zachwyt! Wśród kiepsko ubranych gości pojawiła się Kim Kardashian, której towarzyszł jak zwykle świetnie ubrany – Kanye West!

  Para niedługo spodziewa się dzecka, ale nie przestaje pokazywać się na imprezach! Kim Kardashian na wydarzeniu pokazała się we wzorzystej, bardzo obcisłej sukni… i to nie był najlepszy wybór!

  Kwiecista kreacja stała się pośmiewiskiem internautów! Wśród prześmiewców znalazł się również aktor Robin Williams. Porównał on stylizację Kim do tej, w której wystąpił w filmie “Pani Doubtfire”. Zamieścił swoje zdjęcie w kostiumie z filmu i podpisał je słowami – „wydaje mi się, że wyglądałem w tym lepiej!”.
  A co Wy sądzicie o tym stroju?

  Sobota, 11. Maja 2013