Nicki Minaj w stroju baleriny

Opowiada o dzieciństwie i karierze...

Nicki Minaj trafiła na okładkę wakacyjnego wydania Teen Vogue. Udzieliła też wywiadu temu pismu, w którym zdradziła, że miała problemy w dzieciństwie i nienawidzi podlizywać się komuś tylko dlatego, że ten ktoś jest sławny.

>>> Egzotyczna Nicki Minaj! Zobaczcie zdjęcia!

__„Kiedy byłam mała, bardzo często zmienialiśmy miejsce zamieszkania i za każdym razem bardzo się stresowałam, jak zostanę odebrana w nowym miejscu. Bałam się reakcji rówieśników. Nie wiedziałam, czy mnie polubią i czy znienawidzą”__ – przyznała Nicki.

>>> Nicki Minaj na ścigaczu! Sprawdźcie fotkę!

„Ludzie traktują showbiznes jakby to był ogólniak. To jeden wielki konkurs popularności. Mam to gdzieś, bo nie będę się bawić w kretyńskie gierki. Nie mam zamiaru być miła dla kogoś tylko dlatego, że akurat ta osoba jest popularna” – zapewniła Nicki.

>>> Elegancka Nicki Minaj… Obejrzyjcie zdjęcia!

Nicki Minaj poradziła także młodszym fanom, żeby nie czytali negatywnych opinii na swój temat w internecie i nie przejmowali się takimi wpisami.

__„Kiedyś czytałam hejty na mój temat, ale przestałam. Pomyślałam, że skoro mam tyle pozytywnych opinii, to dlaczego mam się zatruwać tymi negatywnymi. Czytanie i przejmowanie się obraźliwymi i napastliwymi komentarzami to trucizna, której należy unikać”__ –zapewniła piosenkarka.

Zgadzacie się z Nicki Minaj?

Wtorek, 14. Maja 2013