Miley Cyrus: „Rihanna jest taka seksowna”

  Oddałaby jej swój tytuł „najseksowniejszej gwiazdy”, jaki otrzymała od magazynu Maxim?

  Miley Cyrus została obwołana „najseksowniejszą gwiazdą” – zajęła pierwsze miejsce w rankingu magazynu Maxim. 20-letnia piosenkarka twierdzi jednak, że ten tytuł należał się bardziej Rihannie!

  >>> Miley Cyrus znów pokazuje pierścionek zaręczynowy! Zobaczcie!

  Jeszcze tydzień temu Miley była tak bardzo podekscytowana wiadomością o tym, że zdobyła tytuł „najseksowniejszej”, że popełniła falstart i poinformowała o tym swoich fanów na Twitterze – jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem wyników. „To była moja pierwsza reakcja – wbić na swój profil i zaćwierkać o tym wszystkim. Byłam po prostu bardzo podjarana”.

  >>> Miley Cyrus topless! Sprawdźcie foty!

  Cyrus zadeklarowała także, że nie interesuje jej już pokazywanie ciała tylko dla efektu skandalu: „Gwiazda to ktoś, kto nie musi się rozbierać, bo gwiazdorstwo ma we krwi. Seks dobrze się sprzedaje, ale musisz znaleźć inną drogę, niż świecić cyckami. Nie chcę być modelką, która tylko wchodzi na scenę i prezentuje swoje ubranie, lub jego brak” – opowiada Miley.

  >>> Miley Cyrus poucza Justina Biebera! Sprawdźcie szczegóły TUTAJ!

  Czy Waszym zdaniem to Miley Cyrus faktycznie zasłużyła na tytuł najseksowniejszej gwiazdy? A może – podobnie jak ona sama – uważacie, że należy się on np. Rihannie?

  Niedziela, 19. Maja 2013