Kelly Rowland zazdrości Beyonce

  Szczere do bólu wyznania w piosence dawnej przyjaciółki Bey...

  Kelly Rowland, która swoją karierę rozpoczynała razem z Beyonce w Destiny’s Child, przyznaje teraz w tekście swojej solowej piosenki, że zazdrości koleżance z byłej grupy.

  >>> Destiny's Child reaktywacja! Sprawdźcie szczegóły!

  Piosenkarka wypuściła właśnie bardzo osobistą balladę zatytułowaną „Dirty Laundry” („pranie brudów”), w której wyznaje, że zazdrości Beyonce sukcesu.
  31-Beyonce i 32-letnia Kelly Rowland znają się od dziecka. Razem zdobywały szczyty list przebojów w latach ’90, a potem ich drogi się rozeszły.

  >>> Kelly Rowland uzależniona! Od czego? KLIK!

  W piosence Kelly „Dirty Laundry” możemy usłyszeć słowa: "When my sister on stage, killing it like a motherf***er, I was in a rage, feeling it like a motherf***er” (co z grubsza można przetłumaczyć “Kiedy moja siostra zajeście daje na scenie, mnie bierze złość i czuję się jak zjb”*. Jeszcze dalej Kelly śpiewa: „Post-Survivor, she on fire. Who wanna hear my bulls**t” („Po ‘Survivor’ (wielki przebój Destiny’s Child, przyp.red.) ona rządzi, a kto chce słyszeć moje wypociny?”).

  >>> Beyonce i Solange wspólnie wychowują dzieci… Przeczytajcie o tym więcej!

  Sama Rowland opisuje swoją piosenkę jako „bardzo emocjonalną”. „Nagrywałam ją przez wiele dni. Musiałam w końcu przestać się nad sobą użalać i zacząć śpiewać, a nie łkać” – opowiada uzdolniona piosenkarka.

  Niedziela, 19. Maja 2013