Chris Brown mści się na Rihannie?

  Spotyka się z córką biznesmana, którego pozwała RiRi!

  Chris Brown widywany jest ostatnio z Chloe Green, córką właściciela brytyjskiej sieci odzieżowej TopShop, którą właśnie pozwała Rihanna za bezprawne wykorzystanie jej wizerunku!

  >>> Rihanna jako Marilyn Monroe! Zobaczcie!

  Chloe niedawno rozstała się z Marciem Anthonym, a Chris postanowił jednak rzucić Rihannę. Chloe poznała Chrisa, gdy ten grał prywatny koncert na 60-tych urodzinach jej ojca, sir Philipa Greena.

  >>> Chris Brown w duecie ze zmarłą Aaliyah? Sprawdźcie o co chodzi!

  Teraz oboje są coraz częściej widywani razem i nie ukrywają się przed wścibskimi fotografami. Znajomość Chloe i Chrisa jest na razie niezobowiązująca i nie wiadomo, w którą stronę się rozwinie. Chloe ma jednak być fanką muzyka, który bardzo jej się podoba.

  >>> Rihanna zdradzała Chrisa Browna? Dowiedzcie się więcej!

  TopShop sprzedaje w Wielkiej Brytanii koszulki ze zdjęciem Rihanny. W USA musiałby mieć na to zgodę RiRi, na Wyspach nie jest ona konieczna. Mimo tego Rihanna postanowiła pozwać firmę za bezprawne wykorzystanie wizerunku, bo żadnej zgody mu nie dała.

  Myślicie, że to przypadek, że Chris Brown spotyka się z kobietą, której rodzina zarabia na Rihannie w sposób budzący jej sprzeciw?

  Środa, 22. Maja 2013