Chris Brown zmienia imię swojego pieska

  Szczeniak będzie teraz nazywał się tak samo, jak nowa płyta muzyka. Ładny gest, czy chamski zabieg marketingowy?

  Kilka dni temu Chris Brown sprawił sobie szczeniaczka, 16-tygodniowego buldoga angielskiego na pocieszenie po (kolejnym) rozstaniu z Rihanną. Pierwotnie piesek nosił imię Chief. Przedwczoraj muzyk zdecydował się jednak, że jego pupil powinien nazywać się X – jak nowa płyta Chrisa!

  >>> Chris Brown oszukał sąd? O co chodzi? KLIK!

  W filmiku, który Brown zamieścił w internecie, piosenkarz przedstawia swojego pieska: „Właśnie chilluję się z tym małym zuchem. Nazywa się X. To także tytuł mojego nowego albumu, więc nie zapomnijcie jej kupić. Ukaże się już wkrótce”.

  >>> Chris Brown i Rihanna w jednym łóżku? Zobaczcie zdjęcie!

  Chris najwyraźniej jest wielbicielem psów – wcześniej miał pitbulla, którego dostał ze słynnej hodowli psów z Los Angeles, Shrinkabulls – tej samej, z której zwierzaki wzięły sobie takie gwiazdy jak Cher Lloyd, Joe Jonas i Randy Jackson.

  >>> Chris Brown nie posłucha się ojca! Sprawdźcie szczegóły!

  Tymczasem nowy singiel Chrisa, „They Don’t Know” z pośmiertnym udziałem Aaliyah, ma się ukazać już w poniedziałek, 27 maja. „Będzie niesamowity” – zapowiada muzyk.

  >>> Chris Brown w duecie ze zmarłą Aaliyah?! Klikajcie po szczegóły!

  Czy uważacie, że Chris ładnie postąpił zmieniając imię swojego pieska po tygodniu? Naszym zdaniem zwierzak może być nieco zdezorientowany… Dodatkowo nazywanie psa tytułem swojej płyty śmierdzi nam chamskim zabiegiem marketingowym. Czy naprawdę aż tak zależy Brownowi na promocji swojego albumu, że musi tak obnosić się z jego tytułem?

  Niedziela, 26. Maja 2013