Diamenty na polskim koncercie Rihanny!

  Fani chcą zaskoczyć gwiazdę! Przyłączcie się do akcji!

  Już 7 lipca Rihanna zagra koncert w Polsce. Oficjalny fanklub gwiazdy chce ją specjalnie przywitać i w tym celu wymyślił akcję „Świeć jak diament”.

  >>> Perwersyjna Riri… Obejrzyjcie zdjęcia!

  Obecna trasa koncertowa Rihanny nazywa się „Diamonds World Tour”. Fani chcą więc pokazać, że są diamentową publicznością. W tym celu każdy, kto wybiera się na koncert, powinien zabrać ze sobą coś świecącego lub błyszczącego, żeby mógł świecić jak diament!

  >>> Rihanna szczerze o Chrisie Brownie! KLIK po szczegóły!*

  Zabrać można praktycznie wszystko, byleby było świecące. Mogą to być małe latarki, lampki LED, fluorescencyjne gadżety, odblaski, telefony itd.

  „Rihanna zadedykowała utwór “Diamonds” swojej śp. Babci, zatem takie “światełko do nieba” na pewno bardzo ją wzruszy! 7 lipca przypada w zaledwie kilka dni po pierwszej rocznicy od jej tragicznej śmierci. Może to być zatem dodatkowo nasz hołd dla Gran Gran Dolly!” – można przeczytać na FB akcji fanowskiej.

  >>> Rihanna reklamuje szminkę! Sprawdźcie szczegóły!

  Więcej informacji o akcji można znaleźć na FB i jedynej polskiej stronie współpracującej z RiRi. Rihanna zagra koncert 7 lipca na lotnisku Gdynia Kosakowo.

  Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na www.rihannadaily.pl

  Co sądzicie o tej akcji? Przyłączycie się?

  Wtorek, 28. Maja 2013