Beyonce nie potrzebuje Photoshopa!

  Gwiazda wściekła na H&M za to, że próbowali „poprawiać” jej zdjęcia do kampanii reklamowej…

  Beyonce jest zła na ludzi odpowiedzialnych za kampanię H&M z jej udziałem za to, że próbowali poprawiać jej zdjęcia w Photoshopie – a przecież ona tego nie potrzebuje!

  >>> Beyonce nie rozstaje się z córką… Sprawdźcie szczegóły!

  Od kilku tygodni na naszych ulicach i w magazynach oglądać możemy zdjęcia roznegliżowanej Beyonce reklamującej letnią kolekcję odzieży marki H&M. Piosenkarka słynie ze swoich krągłości – to jeden z jej atutów. Jednak osoby odpowiedzialne za kampanię stwierdziły, że należałoby nieco odchudzić Bey i próbowali graficznie podrasować jej zdjęcia.

  >>> Beyonce i Solange wspólnie wychowują dzieci… Dowiedzcie się o tym więcej!

  Jak donosi dziennik The Sun, Beyonce wpadła w szał kiedy zobaczyła „poprawione” zdjęcia z jej udziałem. „To prawdziwa diva, więc kiedy zobaczyła, co zrobili z jej fotkami, dała im prawdziwą szkołę. Odmówiła akceptacji zdjęć i zmusiła H&M, żeby użyli oryginałów” – donosi osoba z otoczenia gwiazdy.

  >>> Beyonce słucha muzyki przed seksem! Jakiej? Odpowiedź TUTAJ!

  H&M potwierdza, że „toczyły się dyskusje” dotyczące doboru zdjęć i ostatecznie do kampanii użyto tych, w których nie zastosowano obróbki graficznej. W końcu zarówno firma, jak i sama piosenkarka są zadowoleni z ostatecznej wersji reklam.

  Gratulacje dla Beyonce, że potrafiła się tak postawić i postawiła na prawdziwe piękno, a nie na sztuczne wyszczuplanie!

  Sobota, 01. Czerwca 2013