Nadciągają seksowne siostry Bruno Marsa!

Gdzie on je chował przez te wszystkie lata?

„The Lylas” to nowy program o czterech siostrach Bruno Marsa, które przyjeżdżają do Los Angeles, żeby pójść w ślady sławnego brata!

Bruno Mars to pseudonim sceniczny Petera Gene’a Hernandeza. Niewiele osób wie, że muzyk ma cztery seksowne siostry, które także śpiewają. Program opowiada o tym, jak Tiara, Tahiti i Presley przylatują do Los Angeles, gdzie spotykają się ze swoją starszą siostrą Jaime Kailani. We cztery, jako The Lylas, nagrywają swoją pierwsza płytę.

__„The Lylas to niezależne kobiety, które zostawiają swoje domy i dotychczasowe życie, żeby zrealizować swoje marzenie, jakim jest miłość do muzyki. Ich historia jest pełna dramatyzmu i chaosu wynikających ze zmian w ich życiu”__ – zapewniła Lauren Gellert, współodpowiedzialna za program.

Od czterech miesięcy w sieci dostępny jest singiel dziewczyn zatytułowany „Come Back”. Utwór jest spokojną, bardzo nastrojową balladą popową. Dziewczyny w klipie prezentują się bardzo seksownie.

Sukces dziewczyn przysłoniła jednak śmierć ich matki. Bernadette Hernandez zmarła na tętniaka w miniony weekend. Kondolencje Brunowi złożyła między innymi Rihanna. „Składam kondolencje i przesyłam wyrazy miłości w tym trudnym czasie. Szczerze się za ciebie modlę, ziomuś” – napisała RiRi.

Sprawdźcie klip The Lylas. Mają potencjał, żeby zrobić karierę?

>>> OBEJRZYJCIE KLIP TUTAJ!

Wtorek, 04. Czerwca 2013