Córka Jacksona próbowała popełnić samobójstwo!

  Pocięła się tasakiem do mięsa!

  Paris Jackson, 15-letnia córka Michaela Jacksona próbowała popełnić samobójstwo. Nastolatka została przewieziona do szpitala i odratowana.

  >>> Córka Michaela Jacksona krytykuje Biebera! Dlaczego? KLIK!

  Paris przebywała przedwczoraj u swojej biologicznej matki, Debbie Rowe na jej rancho w Calabasas w Kalifornii. O wpół do pierwszej w nocy zostało wezwane pogotowie. Pół godziny później wyniesiono nastolatkę na noszach i na sygnale zawieziono do szpitala.

  >>> La Toya menadżerką dzieci Jacksona… Sprawdźcie szczegóły!

  Najpierw pojawiły się informacje, że Paris przedawkowała leki, potem okazało się jednak, że nastolatka pocięła się także tasakiem do mięsa! Dziewczyna zostawiła list pożegnalny, ale jego treść nie została na razie ujawniona.

  >>> Syn Michaela Jacksona z dziewczyną! Zobaczcie zdjęcia!

  Ostatnio Paris zamieściła na swoim Twitterze cytat z piosenki The Beatles „Yesterday”, który mówi o tym, że jeszcze wczoraj wydawało się, że problemy odeszły, ale dziś okazuje się, że ciągle są. Nie wiadomo, jaki był powód próby samobójczej.

  Co mogło być powodem tej tragedii? Macie jakieś pomysły?

  Z OSTATNIEJ CHWILI: Jak donosi gazeta The Sun (choć wiarygodność tego źródła można podważać…) Paris próbowała się zabić, bo… nie pozwolono jej pójść na koncert Marilyna Mansona. Czy to prawdziwy powód? Będziemy Was informować o tej sprawie.

  Czwartek, 06. Czerwca 2013