Miley Cyrus promuje narkotyki?!

  O czym śpiewa w „We Can’t Stop”?

  Utwór Miley Cyrus zatytułowany „We Can’t Stop” został uznany przez niektórych za promujący narkotyki. Jego producent Mike WiLL Made It zaprzecza jednak tym rewelacjom!

  Poszło o kilka zdań z tekstu kawałka. Miley śpiewa „Dancing with Molly / Doing whatever want”, co można przetłumaczyć jako “tańczyć z Molly, robić cokolwiek się chce”. W żargonie “Moll”y to określenie ecstasy – narkotyku, który zażywa się właśnie na tanecznych imprezach.

  Mike zapewnia jednak, że doszło do nieporozumienia, bo Miley śpiewa „Dancing with Miley”, czyli tańczyć z Miley! Gdyby przyjąć takie tłumaczenie, to Miley musiałaby śpiewać, że chce tańczyć z sama sobą…

  Drugi wers, który ma promować narkotyki, brzmi: „trying to get a line in the bathroom”, co można przetłumaczyć jako “próbować wciągnąć kreskę w toalecie”. Nawiązanie do kokainy jest oczywiste, ale producent twierdzi, że Miley śpiewa o “staniu w kolejce do toalety”, żeby zrobić siku! Nie jest to takie abstrakcyjne tłumaczenie, bo wyraz “line” oznacza i kreskę, i kolejkę.

  Posłuchajcie “We Can’t Stop”. O czym waszym zdaniem śpiewa Miley Cyrus w „We Can’t Stop”?

  >>> POSŁUCHAJCIE KAWAŁKA TUTAJ!

  Czwartek, 06. Czerwca 2013