One Direction z nowym kontraktem

  Chłopaki będą teraz więcej zarabiać na piosenkach, które sami napisali.

  One Direction podpisali właśnie duże indywidualne kontrakty płytowe. Myzycy z boysbandu, w skład którego wchodzą Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne i Zayn Malik dostaną teraz dużo więcej pieniędzy za piosenki, które sami napisali.

  >>> One Direction na galowo! Zobaczcie!

  Jak mówi źródło bliskie zespołowi: „To z ich strony wyraźny komunikat w kierunku przemysłu muzycznego. Chłopaki chcą pokazać, że nie są marionetkami. Są samodzielnymi twórcami, którzy potrafią sami na siebie zarobić”.

  >>> One Direction chcą zrobić sobie 10–letnią przerwę w karierze! Sprawdźcie szczegóły!

  Boysbandy zazwyczaj kojarzą się z chłopcami z ładnymi buziami, którzy zaśpiewają i zatańczą do tego, co napiszą im profesjonalni twórcy. Tymczasem chłopcy z 1D podczas trwającej właśnie trasy koncertowej organizują sobie sesje tworzenia piosenek. Na ich albumie „Take Me Home” znalazły się 3 piosenki, które sami napisali.

  >>> One Direction ćwiczą zumbę… Przeczytajcie o tym więcej!

  One Direction podpisali kontrakt z agencją Fingate, która ma m.in. prawa do utworów Elvisa Presley’a, a współpracuje z takimi gwiazdami jak Britney Spears, Black Eyed Peas i Foo Fighter. Chłopcy znaleźli się więc w doborowym towarzystwie! Dzięki nowemu kontraktowi będą więcej zarabiać także na obecności swoich piosenek na składankach oraz w reklamach.
  Wygląda na to, że zrobili dobry biznes!

  Sobota, 08. Czerwca 2013